laipni aicinām sazināties 29189748
laipni aicinām sazināties 29189748

Senioru Universitātes komanda vēl laimīgu, radošu, veselīgu un izglītojošu 2021 un pateicas par sadarbību 2020.gadā!

Autors: Cīrule Iveta Dr.sc.administr. 
Datums: 01.01.2021 22:02
44 skatījumi
Senioru Universitātes sveic visus savus studentus, lektorus un sadarbības partnerus jaunajā 2021.gadā! Vēlam atvērtu prātu un veselību, optimismu un motivāciju mācīties! Pateicamies no sirds visiem STUDENTIEM - studenti ir Senioru Universitātes SIRDS! Pateicamies mūs lieliskajiem PEDAGOGIEM - zinoši un atvērti sadarbībai mācībspēki ir Senioru Universitātes reputācijas un kvalitātes pamats! Pateicamies SADARBĪBAS PARTNERIEM – atbalstoša attieksme veido atbalstošu mācību vidi! Mūsu 2021.gada moto “MĀCĪBU VIDES DIGITALIZĀCIJA UN STARPTAUTISKĀ SADARBĪBA”.
​Senioru Universitātes sveic visus savus studentus, lektorus un sadarbības partnerus jaunajā 2021.gadā! Vēlam atvērtu prātu un veselību, optimismu un motivāciju mācīties!

Pateicamies Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldes kolektīvai, personīgi Ilgai Antužai, Žannai Novašai un Sņežanai Zenovjevai, Mālpils novada pašvaldībai, personīgi Līvijai Mukānei, un Rīgas domes NVO nama kolektīvam, personīgi Laumai Celmai, Zintai Guganei un Dzintaram Kokam, par atbalstu Senioru Universitātes klātienes grupu mācību darba organizēšanā 2020.gadā.

2020.gada nesa straujas izmaiņas Senioru Universitātes darbā, pārejot uz attālinātām mācībām zoom platformā. Kopumā 75 studenti seniori spēja veikt strauju digitālo lēcienu, lai turpinātu mācības attālināti! Mēs esam lepni par šo sasniegumu!

2021.gadā ir plānota Virtuālās Senioru Universitātes izveide un attīstība, lai jau 2021.gada rudenī atvērtu virtuālās durvis visiem interesentiem visā Latvijā un pasaulē latviešu valodā.

2021.gadā plānotas pirmās studentu mācību vizītes Erasmus Plus programmas ietvaros projektā “Healthy 50+” par veselīgu un aktīvi dzīvesveidu.

Pateicamies no sirds visiem STUDENTIEM - studenti ir Senioru Universitātes SIRDS!

Pateicamies mūs lieliskajiem PEDAGOGIEM - zinoši un atvērti sadarbībai mācībspēki ir Senioru Universitātes reputācijas un kvalitātes pamats!

Pateicamies SADARBĪBAS PARTNERIEM – atbalstoša attieksme veido atbalstošu mācību vidi!

Mūsu 2021.gada moto “MĀCĪBU VIDES DIGITALIZĀCIJA UN STARPTAUTISKĀ SADARBĪBA”.

Lai 2021.gads atver jaunus apvāršņus nacionāli un starptautiski Senioru Universitātes izaugsmē!

ar cieņu,

Iveta Cīrule,

Senioru Universitātes iniciatīvas Latvijā virzītāja un koordinatore